Apie mus

IĮ „NUOMOK“ yra viena pirmųjų įmonių Vilniaus rajone, Nemenčinėje, sėkmingai pradėjusi savo veiklą statybinių ir sodo įrankių nuomos srityje. Pristatanti itin platų, atitinkanti Jūsų poreikius statybinių, aplinkos priežiūros ir sodo įrankių asortimentą nuomai. Sėkmingai aptarnaujanti savo klientus iš Vilniaus ir įvairių Vilniaus rajono miestų ir gyvenviečių: Nemenčinės, Pabradės, Sužionių, Dubingių, Bezdonių, Riešės, Buivydžių ir kt.

Šiais laikais statybinės, sodo ir aplinkos priežiūros technikos nuoma susilaukia vis daugiau dėmesio, nes ji leidžia atlikti daugelį darbų patiems ir tokiu būdu išvengti papildomų išlaidų. Tam, kad Jūsų darbas būtų kokybiškas ir produktyvus, Jums reikalinga kokybiškų įrankių nuoma. Atsižvelgdami į tai, kad ne tik statybų bendrovėms, bet ir individualiems asmenims nenaudinga įsigyti brangią statybinę įrangą, IĮ „NUOMOK“ savo paslaugas siūlo įstaigoms, įmonėms ir privatiems asmenims. Savo klientams siūlome naujausius statybų ir sodo sprendimus, įrangą, kuri darbus padeda atlikti lengvai ir be didelių sunkumų.

Tik pas mus galite išsinuomoti ypač patvarią ir kokybišką įvairaus pobūdžio techniką ar įrankius. Mes visada Jums padėsime surasti tinkamiausią sprendimą.

Taip pat teikiame visas nekilnojamojo turto paslaugas – nekilnojamojo turto pardavimas, nekilnojamojo turto pirkimas ar nuoma. Mes padėsime Jums parduoti savo būstą, ar surasime Jums svajonių namus!

IĮ „Nuomok“ – Nuomojame statybų ir sodo įrankius

Rekvizitai: IĮ ‘Nuomok’ , įm. k. 304061861

Ats. sąskaita: Bankas LUMINOR – LT364010051003442375

Bažnyčios g. 19, Nemenčinė, Vilniaus r., Lietuva

Tel: +370 601 42 651 

info@e-nuomok.lt

Darbo laikas: I-VI 8:00 – 17:00 / Galimas įrangos išdavimas ir grąžinimas po darbo valandų, rezervavus telefonu iš anksto.

Statybų įrankių nuoma
Susisiekite su mumis
  • 6 + 37 =

Statybinių ir sodo įrankių nuoma Vilniuje ir Vilniaus rajone, įrankių nuoma Nemenčinėje, Saulėtekyje, įrankių nuoma Didžiojoje Riešėje, įrankių nuoma Gulbinuose, įrangos nuoma Raudondvaryje, įrangos nuoma Visalaukėje, įrangos nuoma Dubingiuose, įrangos nuoma Sužionyse, įrankių nuoma Pabradėje, įrangos nuoma Arvyduose, įrankių nuoma Naujojoje Vilnioje, įrankių nuoma Kairėnuose, įrangos nuoma Purnuškėse,   įrangos nuoma Skersabaliuose, įrangos nuoma Skirgiškėse, įrankių nuoma Švenčionyse, įrangos nuoma Glitiškėse, įrangos nuoma Visalaukėje, įrangos nuoma Arnionyse, įrankių nuoma Galgiuose, Drąsiuose, įrankių nuoma Molėtuose. Statybų ir sodo įrangos nuoma. Aplinkos priežiūros įrangos nuoma. Sodo ir daržo įrangos nuoma. Statybų technikos nuoma. Statybų įranga ir technika.   Makita įrankiai. Bosch įrankiai. Įrankių nuomos katalogas: betonavimo įrangos nuoma, medžio ir metalo apdirbimo įrankių nuoma, trimerių nuoma, vejapjovių nuoma, suktuvų ir grežtuvų nuoma, peforatorių nuoma, vibroplokščių nuoma, generatorių nuoma, kultivatorių nuoma, žemės grąžtų nuoma, auto nuoma, nekilnojamojo turto paslaugos, nekilnojamojo turto pardavimas, nekilnojamojo turto pirkimas, nekilnojamas turtas Vilniuje.