Nuomos sąlygos

IĮ “Nuomok“ – Nuomojame statybų ir sodo įrankius Nemenčinėje, Bažnyčios g. 19, Vilniaus rajonas.

Statybų ir sodo įrankių nuomos sąlygos:

Norint išsinuomoti statybų ar sodo įrangą, reikia pasirašyti nuomos sutartį bei pateikti šiuos dokumentus:

Fiziniams asmenims – pateikti pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą. Taip pat reikia gyvenamosios vietos patvirtinimo.

Juridiniams asmenims – pateikti įmonės registracijos pažymėjimo kopiją, taip pat įmonės įgaliojimą, patvirtintą direktoriaus parašu ir antspaudu. Įgaliotas asmuo turi pristatyti savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Jei klientas negali pateikti išvardintų dokumentų, imamas piniginis užstatas norint išsinuomoti statybinius ar sodo įrankius.

Statybų ir sodo įrankių nuomos taisyklės:

1. Klientui suteikiama nemokama konsultacija apie nuomojamą įrangą, bei pateikiami techniniai ypatumai. Nuomos terminas prasideda kai pasirašoma nuomos sutartis ir įrankiai perduodami klientui. Nuomos mokestis mokamas grąžinus iššnuomotą įrangą.

2. Minimalus tarifas yra viena valanda, jeigu nesusitarta kitaip. Vienos nuomos diena baigiasi kitos dienos ta pačia valanda kai įrankis buvo perduotas klientui. Jei įranga gražinama vėliau, skaičiuojama sekanti nuomos para. Norint pratęsti statybų ar sodo įrankio nuomos laikotarpį, nuomininkas turi pranešti apie tai nuomotojui. IĮ ‘’Nuomok’’ privalo užtikrinti, kad nuomojama įranga yra techniškai tvarkinga bei švari. Grąžinama statybų ar sodo įranga turi būti tokios pat būklės – techniškai tvarkinga, sukomplekuota bei išvalyta.

3. Klientas privalo vykdyti veiklą pagal atitinkamus darbo saugos reikalavimus. Nuomininkas atsako už pasekmes, atsiradusias dėl netinkamo įrangos ar įrankio eksplotavimo ar darbo saugos taisyklių pažeidimo. Taip pat yra atsakingas už pasekmes, jei išnuomotais įrankiais naudojasi kiti asmenys.

Nuolaidos

Nuomojant statybų ir sodo įrangą ar įrankius ilgiau kaip 10 d. 20% nuolaida.

Įrankių nuoma Vilniuje, įrankių nuoma Vilniaus rajone, įrankių nuoma Nemenčinėje, įrankių nuoma Pabradėje, įrankių nuoma Sužionyse, įrankių nuoma Dubingiuose, įrankių nuoma Bezdonyse, Saulėtekyje, įrankių nuoma Molėtuose, Glitiškėse, įrankių nuoma Švenčionyse, Buivydžiuose, įrankių nuoma Riešėje, įrankių nuoma Arvyduose, įrankių nuoma Pikeliškėse, Eitminiškėse, Visalaukėje ir kt. Sodo ir daržo įrankiai. Įrankiai statyboms. Statybinė technika. Įrankiai apdailai. Nuomojami statybiniai įrankiai. Nuomojami įrankiui sodui. Nuomojami įrankiai daržui. Nuomojama statybinė įranga ir technika. Statybos įrankių nuoma. Sodo ir daržo įrankių nuoma. Aplinkos priežiūros įrangos nuoma. Statybų technikos nuoma. Nuomojame statybinius ir sodo įrankius. Įrankiai nuomai. Automobilių nuoma. Transporto paslaugos. Statybinių ir sodo įrankių katalogas: betonavimo įrangos nuoma, medžio ir metalo apdirbimo įrankių nuoma, suktuvų ir grežtuvų nuoma, betono pjūklų nuoma, dulkių siurblių nuoma, suvirinimo įrangos nuoma, kompresorių nuoma, grunto tanktintuvų nuoma, perforatorių nuoma, vibroplokščių nuoma, generatorių nuoma, kultivatorių nuoma, žemės grąžtų nuoma, automobiliu nuoma, laisvalaikio prekių nuoma bei kt.